23.04.2015

Польский табір WATRA 2015 - Час діяти!

Wędrownicza Watra - WATRA 2015 – це традиційний захід, що організовується польськими Скаутами ZHP та цього року пройде з 14 по 23 серпня.

Програма:
14-17 серпня. Походи. Патрулі вибирають один з багатьох маршрутів, підготовлених організаторами – кожен у різний куточок Польщі. Немає сумнівів, що кожен знайде те, що цікаве саме йому!
19 серпня. Трансфер до наметового містечка в Polko біля Bydgoszcz. Переїзд координується командою організаторів, але може потребувати додаткових витрат (в залежності від вибраного походу).
20-23 серпня. Табір. Після завершення походів сотні учасників зустрінуться в одному місці, щоб зібратися навколо польського багаття «watra». Разом з професійними інструкторами ти дізнаєшся якими захопливими та повчальними можуть бути скаутські активності. Але не йди спати занадто рано, для тебе ще є багато вечірніх цікавинок!

До участі у заході запрошуються патрулі кількістю від 5 до 15 осіб, віком 16-25 років з мінімум одним дорослим лідером 18+, що буде нести відповідальність за патруль.
Акредитаційний внесок для учасників та дорослих лідерів складає 120 польських злотих та включає в себе:
- Участь у вибраному поході;
- Забезпечення питною водою протягом табору;
- Скаутські активності;
- Нашивка заходу;

Необхідне спорядження:
- Намети для використання протягом походу та табору;
- Таборове спорядження (казанок, газова горілка, необхідна кількість балонів з газом тощо);
- Аптечка;
- Їжа для приготування в поході (під час табору буде можливість купити необхідне у супермаркеті);

Дедлайн для подачі заявок 5 червня 2015 року.
Контактна особа – міжнародний секретар НОСУ Горовська Ніка

Джерело: ukrscout.org